

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.18 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Внутрішній діаметр, d | 30 мм |
| Зовнішній діаметр, D | 62 мм |
| Ширина, B | 16 мм |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Радіус фаски r | 1 мм |
| Радіальний проміжок | C3 |
| Категорії | Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, 206 (6206), |