| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 4.91 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 90 мм |
| Динамічна вантажність | 52.2 (кН) C |
| Категорії | Підшипники KG, 318 (6318), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Класифікація | Радіальні кулькові підшипники |
| Зовнішній діаметр, D | 190 мм |
| Позначення ISO | 6318 |
| Позначення ГОСТ | 318 |
| Гранична частота обертання з олією | 3780 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Статична вантажність | 96.3 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 43 мм |