Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.893 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 80 мм |
| Динамічна вантажність | 131.6 (кН) C |
| Категорії | Підшипники KINEX, Кулькові підшипники, Кулькові підшипники закритого типу, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 125 мм |
| Позначення ISO | 6016-2RSR C3 |
| Позначення ГОСТ | 70-180116 |
| Гранична частота обертання зі змащенням | 3300 (об/хв) |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіальний проміжок | C3 |
| Радіус фаски r | 1.1 мм |
| Статична вантажність | 40 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Контактне ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 22 мм |