142 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.065 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 17 мм |
| Динамічна вантажність | 5.1 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NACHI, 180203 (6203 2RS), 203 (6203), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Класифікація | Радіальні кулькові підшипники з двома контактними ущільненнями |
| Зовнішній діаметр, D | 40 мм |
| Гранична частота обертання зі змащенням | 12000 (об/хв) |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 0.6 мм |
| Статична вантажність | 4.8 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 12 мм |