| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.087 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 50 мм |
| Динамічна вантажність | 32 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NACHI, 310 (6310), Кулькові підшипники, підшипники, підшипники, Радіальні підшипники, |
| Наявність канавки | Канавка зі стопорним кільцем |
| Зовнішній діаметр, D | 110 мм |
| Гранична частота обертання з олією | 7500 об/хв |
| Гранична частота обертання зі змащенням | 6400 (об/хв) |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Відстань від торця краю канавки (a) | 3.28 мм |
| Статична вантажність | 38.1 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина канавки (b) | 2.7 мм |
| Ширина, B | 27 мм |