Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.72 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 170 мм |
| Динамічна вантажність | 4.55 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NACHI, Кулькові підшипники, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 215 мм |
| Гранична частота обертання з олією | 3200 об/хв |
| Гранична частота обертання зі змащенням | 2700 (об/хв) |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 1.1 мм |
| Статична вантажність | 70.5 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 22 мм |