| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NKE |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 3.73 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 80 мм |
| Динамічна вантажність | 5.6 (кН) C |
| Категорії | 316 (6316), Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, Підшипники NKE, |
| Зовнішній діаметр, D | 170 мм |
| Гранична частота обертання | 5300 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіальний проміжок | C3 |
| Радіус фаски r | 2.1 мм |
| Статична вантажність | 87 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 39 мм |