| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.02 кг |
| Виробник | NKE |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ущільнення | Контактне ущільнення з двох сторін |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Внутрішній діаметр, d | 12 мм |
| Зовнішній діаметр, D | 28 мм |
| Ширина, B | 8 мм |
| Динамічна вантажність | 92 (кН) C |
| Статична вантажність | 2.4 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Радіус фаски r | 0.3 мм |
| Гранична частота обертання | 17000 об/хв |
| Категорії | Мініатюрні підшипники, 101 (6001), Кулькові підшипники, Кулькові підшипники закритого типу, Радіальні підшипники, Підшипники NKE, |