Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NKE |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 3.8 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 100 мм |
| Динамічна вантажність | 28.2 (кН) C |
| Категорії | 220 (6220), Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, Підшипники NKE, |
| Зовнішній діаметр, D | 180 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіальний проміжок | C3 |
| Радіус фаски r | 2.1 мм |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 34 мм |