| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3.67 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 80 мм |
| Динамічна вантажність | 1.72 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NSK, 316 (6316), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 170 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 2.1 мм |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 39 мм |