| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.76 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 60 мм |
| Категорії | Підшипники NSK, 412 (6412), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Наявність канавки | Канавка зі стопорним кільцем |
| Зовнішній діаметр, D | 150 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 3.5 мм |
| Відстань від торця краю канавки (a) | 4.9 мм |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина канавки (b) | 3.1 мм |
| Ширина, B | 35 мм |