| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.53 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 25 мм |
| Динамічна вантажність | 123 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NSK, 405 (6405), Кулькові підшипники, підшипники закритого типу, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 80 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Металеве ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 21 мм |