| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.58 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 12 мм |
| Динамічна вантажність | 19.4 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NSK, 201 (6201), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 32 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 2 мм |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 10 мм |