Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 1.55 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 105 мм |
| Динамічна вантажність | 140 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NTE, Кулькові підшипники, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 160 мм |
| Номінальна частота обертання | 8500 об/хв |
| Позначення ISO | 6021 |
| Позначення ГОСТ | 121 |
| Гранична частота обертання | 5300 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Статична вантажність | 65.5 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 26 мм |