1 945 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optibelt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| OEM-го номера Claas | 796998, 000796998, 796998.0, 0007969980 |
| OEM-го номера Gates | 285314 |
| OEM номера John Deere | R200921, R208755, R502418, Z75245 |
| OEM номера Massey Ferguson | A71410501 |
| OEM номера Optibelt | 1003945 |
| Тип профілю | PK |
| Вага, W | 0.24 kg |
| Висота профілю, Th | 5 mm |
| Двигун John Deere: | 3029, 4045D, 4045T, 6068 |
| Двигун Mercedes: | OM 906 LA |
| Довжина зовнішня, La | 2060 mm |
| Кількість клинок, N | 8 |
| Комбайн зерноприбиральний Claas: | Medion 330, Medion 330 HYDRO, Medion 360, Mega 350, Mega 350 TYP 835, Mega 360 TYP 845, Mega 360 TYP 846, Mega 360 TYP C12, Mega 370, Mega 370 TYP 846, Mega 370 TYP C12 |
| Комбайн зерноприбиральний Massey Ferguson: | 660 Challenger, 670 Challenger |
| Загальна ширина, Wb | 28 inch |
| Ширина профілю, Tw | 20515 mm |