Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.36 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 85 мм |
| Категорії | 317 (6317), Кулькові підшипники, Кулькові підшипники закритого типу, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 180 мм |
| Гранична частота обертання | 4300 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіальний проміжок | C4 |
| Радіус фаски r | 3 мм |
| Статична вантажність | 97 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Металеве ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 41 мм |