Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.07 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 140 мм |
| Динамічна вантажність | 76.5 (кН) C |
| Категорії | Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 250 мм |
| Гранична частота обертання | 3600 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіальний проміжок | C3 |
| Радіус фаски r | 3 мм |
| Статична вантажність | 165 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 42 мм |