Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.328 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 28 мм |
| Динамічна вантажність | 35.1 (кН) C |
| Категорії | Підшипники FBJ, Кулькові підшипники, Кулькові підшипники закритого типу, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 68 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Статична вантажність | 13.11 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Контактне ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 18 мм |