55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.022 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 10 мм |
| Динамічна вантажність | 166.5 (кН) C |
| Категорії | Підшипники KG, Мініатюрні підшипники, Кулькові підшипники, підшипники закритого типу, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Класифікація | Радіальні кулькові підшипники |
| Зовнішній діаметр, D | 28 мм |
| Позначення ISO | 16100 ZZ |
| Гранична частота обертання з олією | 21000 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Статична вантажність | 1.47 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Металеве ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 8 мм |