Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.18 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 50 мм |
| Динамічна вантажність | 6.345 (кН) C |
| Категорії | Підшипники KG, Кулькові підшипники, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 80 мм |
| Позначення ISO | 16010 |
| Позначення ГОСТ | 7000110 |
| Гранична частота обертання з олією | 8820 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Статична вантажність | 10.17 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 10 мм |