| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.346 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 30 мм |
| Динамічна вантажність | 57 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NACHI, 306 (6306), 50306 (6306N), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Класифікація | Радіальні кулькові підшипники з двома контактними ущільненнями з пружинним кільцем |
| Наявність канавки | Канавка зі стопорним кільцем |
| Зовнішній діаметр, D | 72 мм |
| Гранична частота обертання зі змащенням | 6700 (об/хв) |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 1.1 мм |
| Відстань від торця краю канавки (a) | 3.28 мм |
| Статична вантажність | 15 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина канавки (b) | 1.9 мм |
| Ширина, B | 19 мм |