| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4.23 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 85 мм |
| Динамічна вантажність | 13.2 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NACHI, 317 (6317), Кулькові підшипники, підшипники для вимірювання води, Радіальні підшипники, |
| Класифікація | Радіальні кулькові підшипники відкриті |
| Зовнішній діаметр, D | 180 мм |
| Гранична частота обертання з олією | 4500 об/хв |
| Гранична частота обертання зі змащенням | 3800 (об/хв) |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 3 мм |
| Статична вантажність | 96.5 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 41 мм |