| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NKE |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 6.66 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 180 мм |
| Динамічна вантажність | 16 (кН) C |
| Категорії | Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, Підшипники NKE, |
| Зовнішній діаметр, D | 280 мм |
| Номінальна частота обертання | 2800 об/хв |
| Гранична частота обертання | 4000 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 2 мм |
| Статична вантажність | 146 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 31 мм |