| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NKE |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 0.643 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 75 мм |
| Динамічна вантажність | 133 (кН) C |
| Категорії | 115 (6015), Кулькові підшипники, Кулькові підшипники закритого типу, Радіальні підшипники, Підшипники NKE, |
| Зовнішній діаметр, D | 115 мм |
| Гранична частота обертання | 3700 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 1.1 мм |
| Статична вантажність | 33.5 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Контактне ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 20 мм |