| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NKE |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 5.65 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 95 мм |
| Динамічна вантажність | 62 (кН) C |
| Категорії | Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, Підшипники NKE, |
| Зовнішній діаметр, D | 200 мм |
| Гранична частота обертання | 4500 об/хв |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіус фаски r | 3 мм |
| Статична вантажність | 119 (кН) Co |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 45 мм |