| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.081 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 25.4 мм |
| Динамічна вантажність | 16.8 (кН) C |
| Категорії | Підшипники NSK, Кулькові підшипники, Кулькові підшипники закритого типу, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 50.8 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Контактне ущільнення з двох сторін |
| Ширина, B | 9.525 мм |