| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.37 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 40 мм |
| Додаткова інформація | Закритий |
| Категорії | Підшипники PEER, 208 (6208), Кулькові підшипники, лазерні радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 80 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Радіальний проміжок | C3 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 18 мм |