Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1.466 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 80 мм |
| Динамічна вантажність | 25.1 (кН) C |
| Категорії | Підшипники SKF, 216 (6216), Кулькові підшипники, підшипники закритого типу, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 140 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ущільнення | Металеве ущільнення з одного боку |
| Ширина, B | 26 мм |