Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.265 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 30 мм |
| Динамічна вантажність | 55.3 (кН) C |
| Категорії | Кулькові підшипники, Радіальні підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 67 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 17 мм |