738 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.005 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр, d | 10 мм |
| Категорії | Підшипники SKF, Мініатюрні підшипники, 10800 (6800), підшипники, Кулькові радіальні підшипники, Радіальні підшипники, підшипники, |
| Зовнішній діаметр, D | 19 мм |
| Продукція | Підшипники кочення |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
| Ширина, B | 5 мм |