1 883 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| OEM-го номера Claas | 7700.066.725, 000007700066725, 7700066725, 7700066725, 799181.0, 0007991810 |
| OEM-го номера Gates | 0285304, 1485304 |
| OEM номера John Deere | L114489, R135605 |
| OEM номера Massey Ferguson | 4275919M1 |
| Тип профілю | PK |
| Вага, W | 0.22 kg |
| Висота профілю, Th | 5 mm |
| Довжина зовнішня, La | 1930 mm |
| Кількість клинок, N | 8 |
| Комбайн зерноприбиральний Claas: | Tucano 320, Tucano 330, Tucano 340, Tucano 430, Tucano 440, Tucano 440 TYP C32, Tucano 450, Tucano 450 TYP C32 |
| Ширина профілю, Tw | 3.5 mm |
| Ширина, B | 28 мм |