



59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ремені клинові профіль Z 445 (Z445) є компонентом найрізноманітніших механізмів, що використовуються передачі крутного моменту. 10/Z-445 використовується в класичних приводах для передачі потужності від електродвигуна до вузлів обладнання.

На приводних клиноподібних пасах профілю Z445 маркування вказано відповідно до американського, європейського або міжнародного стандарту.
Маркування – Z(0)-445 Ld | 10/Z 445 Ld | 10x425 Li

|
Назва |
Одиниці виміру |
|
Тип |
Клиновий |
|
Профіль |
Z |
|
Ширина зовнішня: w1 |
10 мм |
|
Ширина розрахункова: w2 |
8,5 мм |
|
Висота клина: h |
6 мм |
|
Розрахункова довжина: Lw (Ld, Lp) |
445 мм |
|
Внутрішня довжина: Li |
425 мм |
|
Зовнішня довжина: La |
460 мм |
|
Кут клина |
40° |
|
Виробник |
Endura (Індія) |
Ремені клинові мають кордову нитку з араміду, трапецієподібну форму, покритий обгортковою тканиною, яка зносостійка до високих і низьких температур від -30С до +60С при відносній вологості 65+/-15%. Придатні до роботи зі шківами мінімальним діаметром 50 мм., окружна швидкість 30 м/с. Ця деталь застосовується в сільгосп техніці, комбайнах, жниварках, сівалках, тракторах. Конструкція включає в себе:

Привідний ремінь клиновий Z-445 виготовляється компанією Endura із якісних матеріалів преміального сегменту. У каталозі інтернет-магазину Привідні ремені ви можете підібрати аналог ременя 10/Z 445 Ld з більш дорогого або дешевого сегмента, залежно від ваших потреб.
Z 445 Endura купити в Україні оптом та в роздріб. Вигідна ціна на аналоги, які доступні в каталозі магазину privodnoj-remen.com.ua. Оформити замовлення ви можете, зателефонувавши менеджеру компанії, який може проконсультувати з усіх питань, що виникли за профілем Z 445 або додавши товар до кошика сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Вид ремня | Клиновий |
| Висота ременя | 6 мм |
| Длина ремня | 445 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Мінімальний діаметр шківа | 50 мм |
| Ширина ремня | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина внутрішня, Li | 425 мм |
| Довжина зовнішня, La | 460 мм |
| Корд | Поліестер |
| Матеріал ременя | Гума |
| Профіль ременя | Z |
| Перетин | Нормального перетину |
| Теоретичний ресурс ременя | від 20000 до 25000 годин |
| Тип ременя | Клиновий |
| Товар | Ремінь |
| Рівень шуму | Зменшений |
| Форма виконання | Гладкий (обгорнутий) |