



97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Вид ремня | Клиновий |
| Висота ременя | 6 мм |
| Длина ремня | 770 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Мінімальний діаметр шківа | 50 мм |
| Ширина ремня | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина внутрішня, Li | 750 мм |
| Довжина зовнішня, La | 785 мм |
| Корд | Поліестер |
| Матеріал ременя | Гума |
| Профіль ременя | Z |
| Перетин | Нормального перетину |
| Теоретичний ресурс ременя | від 20000 до 25000 годин |
| Тип ременя | Клиновий |
| Товар | Ремінь |
| Рівень шуму | Зменшений |
| Форма виконання | Гладкий (обгорнутий) |