


97 ₴/мм
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
HTD 5M-1690 — це синхронний приводний ремінь, який забезпечує точну передачу крутного моменту без прослизання в промисловому обладнанні, ЧПУ верстатах, 3D-принтерах, пакувальних машинах, побутовій та сільськогосподарській техніці. Ремінь зубчастий HTD 5M 1690 представлений в каталозі інтернет-магазину «Привідні ремені», який відповідає найвищим стандартам якості та сумісні з провідними брендами.

|
Тип |
Зубчастий |
|
Профіль |
HTD 5M |
|
Висота профілю, h (мм) |
3.4 |
|
Довжина зовнішня (La, мм) |
1690 |
|
Крок між зубцями (мм) |
5 |
|
Кількість зубців (z) |
338 |
|
Виробник |
Optibelt |
|
Країна виробник |
Німеччина |
Для вірного та якісного підбору необхідно вказати наступні дані:
Зубчастий ремінь 5M 1690 виготовляються компанією Optibelt з якісних матеріалів преміального сегменту. У каталозі інтернет-магазину «Привідні ремені», ви можете підібрати оригінал або аналог для вашої техніки.
Придбати оригінальний пас HTD5M 1690 Optibelt онлайн з доставкою по всій країні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Вінниця тощо) оптом та в роздріб. Вигідні ціни на аналоги в інтернет-магазині privodnoj-remen.com.ua. Бажаєте дізнатися ціну або отримати консультацію щодо вибору? Наші консультанти допоможуть вам у цьому. Замовляйте онлайн або зв’яжіться по телефону/месенджеру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optibelt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид ременя | Зубчастий |
| Висота ременя | 3.4 мм |
| Двусторонний ремень | Немає |
| Довжина ременя | 1690 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Кількість зубів | 338 |
| Крок між зубами | 5 мм |
| Максимальна температура довкілля | 85 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -30 град. |
| Тип зуба | Напівкруглий |