


43 ₴/мм
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
HTD 5M-520 — це синхронний приводний ремінь, який забезпечує точне передавання крутного моменту без прослизання в промисловому обладнанні, верстатах із ЧПК, 3D-принтерах, пакувальних машинах, побутовій та сільськогосподарській техніці. Ремінь зубчастий HTD 5M 520 представлений у каталозі інтернету-магазину «Приводні ремені»; він відповідає найвищим стандартам якості та сумісний із продукцією провідних брендів.

|
Тип |
Зубчастий |
|
Профіль |
HTD 5M |
|
Висота профілю, h (мм) |
3.4 |
|
Довжина зовнішня (La, мм) |
520 |
|
Крок між зубцями (мм) |
5 |
|
Кількість зубців (z) |
104 |
|
Виробник |
Gates |
|
Країна виробник |
США |
Для правильного та якісного підбору необхідно вказати такі дані:
Зубчастий ремінь 5M 520 виготовляється компанією Gates з якісних матеріалів преміального сегмента. У каталозі інтернет-магазину «Приводні ремені» ви можете підібрати оригінал або аналог для вашої техніки.
Купити оригінальний ремінь HTD5M 520 Gates онлайн із доставкою в усій країні (Кієв, Харків, Дніпр, Одеса, Львів, Вінниця та ін.) гуртом і в роздріб. Вигідні ціни на аналоги в інтернет-магазині privodnoj-remen.com.ua. Хочете дізнатися ціну або отримати консультацію за вибором? Наші консультанти допоможуть вам у цьому. Замовляйте онлайн або зв'язатися телефоном/месенджером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Вид ремня | Зубчастий |
| Висота ременя | 3.4 мм |
| Длина ремня | 520 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Додаткові характеристики зубчастого ременя | |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Крок між зубцами | 5 мм |
| Кількість зубів | 104 |
| Тип зуба | Напівкруглий |